Hotel Ceske Budejovice Klika

*** Hotel Klika ubytovanie Ceske BudejoviceHotel Klika Ubytovanie České Budejovice Popis :
Nachádza sa v metropole jedného z najkrajších kútov Českej republiky. Pochádza zo 14 storočia. A je v samom centre mesta. Pár desiatok krokov od nás si môžete prehliadnuť Samsonovu kašnu, Černou věž, námestie Otakara II a mnoho dalších pamiatok.

Hotel Klika Ubytovanie České Budejovice Ubytovanie :
Hotel má 26 nových izieb, vrátane výtahu. V dosahu 100m sú tenisové kurty, bazén, požičovňa aut, byciklov a lodí. Zprostredkujeme vám prehliadku známeho budejovického pivovaru Budvar.

Hotel Klika Ubytovanie České Budejovice Reštaurácia :
Interier raštaurácie tvorí stena z 14 storočia na ktorú navezuje štítmestskej zbrojnice z roku 1531, pozdná gotická stavba. Priľahlý klimatizovaný restaurant ma kapacitu 60 miest. Nefajčiarska zimná záhrada, letná záhrada pri vode. V letných mesiacoch grilovanie jahniat a prasiatok.

Hotel Klika Ubytovanie České Budejovice Služby :
Privátny parking, garáž pre bycikle a motorky sa nachádza priamo pri hotely. Pripojenie na internet za pomoci WiFi technológie. Pre hostí 10 percent zľava pri využití wellness centra, thajské masáže, turecké kúpele a havajské lávové kamene.

Hotel Klika Ubytovanie České Budejovice Pamiatky :
Dominikánsky kláštor s  kostolom obetovania Panny Marie. Korstol bol postavený v roku 1265, patrí k najstarším duchovným pamiatkám mesta.
Hotel Ceske Budejovice Klika - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ceske Budejovice Klika - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Ceske Budejovice Klika - možnosť pripojenia na internetHotel Ceske Budejovice Klika - k dispozícii letná terasaHotel Ceske Budejovice Klika - k dispozícii kavareňHotel Ceske Budejovice Klika - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ceske Budejovice Klika - hotel má reštauráciuHotel Ceske Budejovice Klika - hotel má vináreňHotel Ceske Budejovice Klika - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ceske Budejovice Klika - akceptuje creditné karty VISAHotel Ceske Budejovice Klika - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ceske Budejovice Klika - akceptuje creditné karty JCBHotel Ceske Budejovice Klika - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ceske Budejovice Klika - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Ceske Budejovice Klika - Iybz sú vybavené televízoromHotel Ceske Budejovice Klika - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ceske Budejovice Klika - Izby s vlastnou toaletouHotel Ceske Budejovice Klika - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Klika ubytovanie Ceske Budejovice Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s

Adresa: Hotel Klika Hroznova 25 Ceske Budejovice 37001 Czech Republic

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Klika@cz-hotel.eu